HOMEAKTUALNOŚCISPRAWY CZŁONKOWSKIEDZIAŁALNOŚĆKONTAKT
______WWW.IZBAURBANISTOW.ORG
Listopad, 2014
Kwiecień, 2015
Czerwiec, 2015
Sierpień, 2015
Październik, 2015
Listopad, 2015
Grudzień, 2015
Październik, 2016
Kwiecień, 2017
Lipiec, 2017
Wrzesień, 2017
Czerwiec, 2018
Lipiec, 2020
Wrzesień, 2020
Październik, 2020
Kwiecień, 2022
Seminarium, pt.: „PROBLEMY PLANISTYCZNE – WIOSNA 2022”
Mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Seminarium, pt.: „PROBLEMY PLANISTYCZNE – WIOSNA 2022”, które odbędzie się w dniach 16-17 maja 2022 r. we Wrocławiu

Seminarium to, będzie kolejnym z cyklu szkoleń poświęconych różnym zagadnieniom, związanym z szeroko rozumianą gospodarką przestrzenną, organizowanych od 2003 roku przez Zachodnią Okręgową Izbę Urbanistów z siedzibą we Wrocławiu, a po jej likwidacji przez nasze Stowarzyszenie.

W programie wiosennego Seminarium przewidzieliśmy szeroki wachlarz zagadnień wiążących się z praktyką planowania i zagospodarowania przestrzennego. Między innymi będzie mowa o prawnych uwarunkowaniach planowania i zagospodarowania przestrzennego, o niektórych rozwiązaniach służących poprawie ładu przestrzennego, a także o nowych wyzwaniach czekających naszą branżę.

Do udziału w seminarium zaprosiliśmy Pana Piotra Uścińskiego, Sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii, mając nadzieję, że dzięki jego obecności będziemy mogli „z pierwszej ręki” dowiedzieć się o aktualnych pracach nad regulacjami dotyczącymi planowania i zagospodarowania przestrzennego.

Wierzymy, że i tym razem, nasze Seminarium stanie się okazją do pozyskania wielu informacji, niezbędnych profesjonalistom zajmującym się planowaniem przestrzennym. Służyć temu będą plenarne obrady i kuluarowe rozmowy w trakcie przerw, a także wieczorne spotkanie w poniedziałek, 16 maja 2022 r.

Tym razem nasze seminarium odbędzie się w Hotelu Scandic Wrocław, przy ul. Piłsudskiego 49-57, czyli blisko Dworca Głównego PKP.

Szczegółowe informacje i ich bieżące aktualizacje można znaleźć na stronie internetowej: www.suzoiu.pl. Nie wykluczamy możliwości wprowadzenia pewnych zmian w programie Seminarium.

Niniejsze zaproszenie przekazujemy w imieniu 

Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Urbanistów ZOIU

Mareka Wilanda

W załączeniu:

 
<< [[Modules/Blogger/PubComment_:_backToHome]] Dodaj nowy komentarz
0 razem elementów
Dodaj nowy komentarz
Nazwa*
Temat*
Komentarz*
Wpisz znaki widoczne na poniższym obrazku.*
Nowy
HOME|AKTUALNOŚCI|SPRAWY CZŁONKOWSKIE|DZIAŁALNOŚĆ|KONTAKT